تصفیه فاضلاب صنعتی به روشهای چربی گیری فاضلاب

چربی گیر, انعقاد ولخته سازی آب , سپتیک تانک , اسمزمعکوسRO , انعقادولخته سازی , ایمهوف تانک

جداسازی چربی از آب یکی از مراحل تصفیه آب میباشد، شناور سازی از عملیات واحدی است که برای جداسازی ذرات جامد یا مایع از یک فاز مایع به کار می رود. بسیاری از فاضلاب های صنعتی شامل مقادیر زیادی چربی و روغن و مواد معلق شناور می باشد. تخلیه این گونه فاضلابها باعث گرفتگی چاههای جاذب و آلودگی منابع آب سطحی و زیرزمینی می گردد. خاصیت کم بودن جرم حجمی و سبک بودن چربی و روغن موجب استفاده از روشهای شناورسازی برای حذف آنها می شود.

-روش API - American Petroleum Instituteنوعی شناور سازی ثقلی
-روش CPI - Corrugated Plate Interceptor
-روش DAF - Dissolved Air Flotation
-روش چربی گیری ثقلی

چربی گیر ها در سایزها و انواع مختلف در بازار در دسترس میباشد، شرکت مهندسین پالود صنعت نیکان در این حوزه در ساخت چربی گیر بتونی، آجری و فلزی در انواع DAF,CPI,API در مقیاس های بزرگ و فروش چربی گیر فایبرگلاس و پلی اتیلنی فعال میباشد.برای مشاوره رایگان و اطلاعات دقیقتر و جزیی تر میتوانید با کارشناسان شرکت مهندسین پالود صنعت نیکان تماس بگیرید.

چربی گیر ثقلی در تصفیه فاضلاب صنعتی

این مدل چربی گیرها دفنی هستند به منظور از بین رفتن چربی های آشپزخانه در طرح های تصفیه فاضلاب از روش چربی گیری ثقلی استفاده می شود

تصفیه فاضلاب صنعتی به روش API

در جداسازی روغن، روغن آزاد در سطح تانک شناور می شود و بعد از آن از بین می رود. موقعیت و شرایط مشابه نگه داری برای ته نشینی ذرات است، به جز اینکه قطرات و ذرات سبکتر از آب به سطح سیال بالا می رود.
طراحی جداسازی ثقلی بر اساس مختصات موسسه نفت آمریکا (API)به منظورتصفیه فاضلاب بر پایه جداسازی همه قطرات روغن آزاد بزرگتر از 0,015 cm است.

`
دانلود کاتالوگ

تهرانسر-خیابان هفتم بلوار اصلی ( قهرمانی )-ساختمان پارسه-واحد 29
تلفن : 46-44569945(21) 98+
فکس : 44596738 (21) 98+
همراه : 9121872360 98+
ایمیل : info@psne.ir