فروش دستگاه کلرزن مایع و گازی

شرکت مهندسین پالود صنعت نیکان آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در زمینه فروش دستگاه های کلرزنی مایع و گازی برای تصفیه آب میبااشد.

دستگاه کلر زنی گازی

پرکلرین نام تجاریHTH به فرمول شیمیایی هیپو کلریت کلسیم Ca(ocl)2 که معمولأ 70% آن ماده موثر گندزدا و30%مواد نگهدارنده (آهک) است.
شکل ظاهری :پودر یا گرانول سفید رنگ است که در بشکه های 25 و45 کیلویی بسته بندی شده که می بایست در محلی دور از رطوبت و نور مستقیم خورشید و آتش و حرارت نگهداری شود.
پودر (گرانول)پرکلرین را به میزان معین در مقدار آب معین حل نموده تا شیر کلر(کلر مایع ) تهیه شود.
این کلر مایع توسط دستگاههایی بنام کلریناتور که بر روی سیستم خط انتقال آب آشامیدنی و ... نصب شده و بطور منظم آب شبکه لوله کشی مجتمع های کوچک و نسبتأ بزرگ را گندزدایی می نماید.
دستگاه کلریناتور توسط شرکتهای سازنده در مدلهای مختلف طوری طراحی شده که قادر است در ساعت از 24 تا 900 لیتر کلر مایع را در خطوط انتقال تزریق نمایند
. این شرکت با بهره گیری از دانش پرسنل جوان خود در راستای گسترش فعالیت های خود اقدام به فروش انواع دستگاه های کلرزنی آب کرده است برای کسب اطلاعات بیشتر با مهندسین پالود صنعت نیکان تماس بگیرید.

دستگاه کلر زنی مایع

سیستم کلرزن گازی شامل دستگاه تزریق دیواری اتوماتیک به همراه دستگاه وکیوم رگلاتور و نیز دستگاه انژکتور به همراه بوستر پمپ و دستگاه تعویض کننده و دستگاه آنالایزر جهت نشان دادن میزان کلر باقی مانده به همراه پمپ نمونه گیری و تابلوی فرمان و نیز سیلندر گاز در نظر گرفته شده است.

گاز کلر در سیلندرهای فلزی به ابعاد متفاوت قرار دارد که محتوی 2 تا 50 کیلو گرم کلرند. برای ایستگاههای مهم ، مخزنهای 500 تا 1000 کیلوگرمی کلر استفاده می‌شود. در قسمت پایین این ظرفها ، کلر به حالت مایع و در قسمت بالا به حالت گاز است. فشار گاز کلر با فشار میعان آن در دمای محیط برابر است. برای تاسیسات متداول که دبی کار خیلی بزرگ نیست، فاز گازی سیلندر به کار برده می‌شود.
بتدریج که از مقدار گاز کاسته می‌شود، کلر مایع ، تبخير و جانشین آن کم می‌شود، طوری که فشار ثابت می‌ماند. مقدار فشار در دمای C ˚ 15 برابر 6 بار است و با افزایش دما، فشار نیز افزایش می‌یابد 4 بار در C ˚ 2 و 12 بار در C ˚40. پس دبی گاز بستگی به دما دارد، اما به سطح تبخیر بستگی دارد، یعنی به سطح مقطع سیلندر.
بدیهی است که برای یک سیلندر کوچک از دبی 100گرم در ساعت (تا 10کیلوگرم) و برای یک سیلندر بزرگ از 400 گرم در ساعت (15 تا 50کیلوگرم )نمی‌توان بالاتر رفت. به‌منظور ایجاد سطح تبخیر بیشتر، مخزن های سیلندری افقی قرار داده می‌شوند.
اصول سترون‌کردن با گاز کلر به این صورت است که گاز کلر پس از کاهش قبلی فشار با آب مخلوط می‌شود و سپس شیره کلردار حاصل طبق مقادیر تعیین شده بوسیله مهندس شیمی، در آب مورد تصفیه وارد می‌شود.

مخزن 500 لیتری با شاسی استنلس استیل
تصفیه آب به روش کلر زن مایع, انعقاد ولخته سازی آب , سپتیک تانک , اسمزمعکوسRO , انعقادولخته سازی , ایمهوف تانک
مخزن 500 لیتری با شاسی استنلس استیل
کلرزن مایع,کلرزن,فروش کلرزن مایع,خرید کلرزن مایع
مخزن 200 لیتری با شاسی استنلس استیل
کلرزن مایع,کلرزن,فروش کلرزن مایع,خرید کلرزن مایع
مخزن 200 لیتری با شاسی استنلس استیل
کلرزن مایع,کلرزن,فروش کلرزن مایع,خرید کلرزن مایع
مخزن 200 لیتری با شاسی کربن استیل
کلرزن مایع,کلرزن,فروش کلرزن مایع,خرید کلرزن مایع
مخزن 200 لیتری با شاسی کربن استیل
کلرزن مایع,کلرزن,فروش کلرزن مایع,خرید کلرزن مایع

دانلود کاتالوگ

`
دانلود کاتالوگ

دفتر مرکزی: کیلومتر 9 جاده مخصوص ( تهران - کرج ) - بلوار اصلی تهرانسر - نبش خیابان ششم - ساختمان ایرانیان - واحد 8
تلفن : 20 - 44566419 (21) 98+
فکس : 44513120 (21) 98+
همراه : 9121872360 98+
ایمیل : info@psne.ir